شرایط گارانتی

مشتری گرامی چنانچه متقاضی استفاده از گارانتی محصول خریداری شده خود هستید ، لازم است شرایط زیر را به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به ارسال کالا جهت استفاده از خدمات گارانتی باشید. همچنین پیشنهاد می گردد پس از دریافت مرسوله حتما کلیه کالاهای خود را به دقت مورد تست و بازبینی قرار دهید.


                                                               *** زمان گارانتی کلیه کالاها در قسمت گارانتی هر محصول مشخص شده است ***


1-در هنگام انتخاب و خرید کالا در قسمت خصوصیات بند گارانتی وجود دارد. در این قسمت مدت زمان گارانتی هر کالا از زمان خرید و شرکت گارانتی کننده آن قید شده است . لازم به ذکر است محصولاتی که این بند را ندارند و یا در این قسمت 72 ساعت مهلت تست عنوان شده است شامل گارانتی نمی باشند. کلیه گارانتی ها به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.

2-کلیه کالاهای خریداری شده هنگام ارسال از لحاظ ظاهری توسط کارشناسان شرکت بررسی می شوند همچنین کلیه کالاها به جز کارت حافظه ، فلش مموری و کالاهایی که پلمپ می باشد توسط کارشناسان شرکت تست  و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل می شود. تست کالاهای پلمپ فقط به درخواست مشتری صورت می گیرد.

3- کلیه کالاهای دارای گارانتی و با در نظر گرفتن شرایط آن ( عدم شکستگی، پارگی، له شدگی و صدمه فیزیکی - رطوبت - حرارات - نوسانات برق - مواد شیمیایی - ضربه - استفاده ناصحیح و تعمیر توسط افراد غیر مجاز ) شامل این بند می باشند.

4-وجود پک و بسته بندی محصول،هولوگرام و کارت ضمانت (در صورت وجود) الزامی میباشد.

5-کالاهایی همچون فلش مموری و سایر حافظه های ذخیره سازی ک دارای گارانتی مادام العمر میباشند ، گارانتی کالا تا زمان تولید کالا بر عهده شرکت گارانتی کننده است .

6-کلیه کالاهای شامل گارانتی چنانچه حداکثر پس از 3 روز از دریافت کالا با شرکت هماهنگ شده و ارسال گردد، هزینه ارسال و دریافت آن به عهده شرکت می باشد ولی پس از این مدت کلیه هزینه های ارسال به عهده مشتری می باشد.

7-کالاهایی که در قسمت گارانتی (اصالت و فیزیکی کالا) ذکر شده است به هیچ عنوان شامل گارانتی نمی باشد و بصورت پلمپ تحویل خریدار می شود و در صورتی که کالا پلمپ نباشد فقط اصالت و فیزیکی کالا در زمان تحویل به عهده فروشگاه می باشد و بعد از زمان تحویل کالا فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد .