میکرو سوئیچ هانیانگ مدل L804
میکرو سوئیچ هانیانگ مدل L804
میکرو سوئیچ هانیانگ مدل L804

میکرو سوئیچ هانیانگ مدل L804

HY-L804

بررسی اجمالی

میکرو سوئیچ هانیانگ مدل HANYOUNG HY-L804 ازجمله قطعاتی است که در تابلوهای کنترل به ویژه مدار فرمان کاربرد دارد.میکرو سوئیچ هانیانگ مدل HANYOUNG HY-L804
فروشنده : فروشگاه کالاریا
موجودی: عدم موجودی در انبار

میکرو سوئیچ هانیانگ مدل HANYOUNG HY-L804 ازجمله قطعاتی است که در تابلوهای کنترل به ویژه مدار فرمان کاربرد دارد.میکرو سوئیچ هانیانگ مدل HANYOUNG HY-L804 یک مینی لیمیت سوئیچ ساخت شرکت کره ای هانیانگ می باشد. از لیمیت سوئیچها و میکروسوئیچ ها در جهت تشخیص موقعیت یک بخش از دستگاه صنعتی استفاده می گردد. به طور مثال در یک دستگاه سنگ مغناطیسی که میز کار به چپ و راست حرکت می کند، برای تعیین انتهای کورس چپ و راست حرکت میز از دو عدد لیمیت سوئیچ استفاده می گردد. میکروسوئیچ نیز کارکرد مشابه لیمیت سوئیچ را دارد. با این تفاوت که میکروسوئیچ در مقایسه با لیمیت سوئیچ از نظر ابعادی، ظریف تر بوده و تحمل فشار تحریک کمتری را دارند و ار آنها برای کاربردهای سبک تر استفاده می شود. لیمیت سوئیچ ها و میکرو سوئیچ ها دارای مدلهای متنوعی بوده که این تنوع عمدتا مربوط به شکل فیزیکی سر تحریک (Actuator Head) آنها می باشد. محصول میکرو سوئیچ هانیانگ مدل HANYOUNG HY-L804 یک لیمیت سوئیچ یا سر تحریک از نوع اهرمی، قرقره دار با طول قابل تنظیم و تحریک از دو طرف می باشد. جنس بدنه محصول میکرو سوئیچ هانیانگ مدل HANYOUNG HY-L804 از روی دایکاست شده و درپوش آن از پلاستیک می باشد. این محصول دارای حفاظت IP54 بوده و دارای کنتاکت NO+NC بصورت مستقل از هم می باشد.از این محصول در بسیاری از دستگاهها نظیر بالابرهای صنعتی استفاده می گردد.

گارانتی
گارانتیاصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشخصات فنی
دوام مکانیکی ضربهحداقل ۳۰۰ متر بر مجذور ثانیه (حداقل ۳۰G)
رطوبت محیط۹۵% RH
طول عمر الکتریکیحداقل ۰.۳ میلیون بار عملکرد (فرکانس سوئیچینگ : ۲۰/دقیقه)
طول عمر مکانیکیحداقل یک میلیون بار عملکرد (فرکانس سوئیچینگ : ۱۲۰/دقیقه)
فرکانس الکتریکی۳۰/دقیقه
فرکانس مکانیکی۱۲۰/دقیقه
قدرت دی الکتریک۱۵۰۰ ولت AC ، هرتز ۵۰/۶۰ (بین ترمینال غیرمستقیم) ۲۰۰۰ ولت AC ، هرتز ۵۰/۶۰ (بین ترمینال و قسمت انتقال غیزمستقیم)
مدلHY-L804
مقاومت تماسحداکثر ۱۰۰ مگا اهم (بعد از تست) ، حداکثر ۲۵ مگا اهم (اولیه)
مقاومت عایقحداقل ۱۰۰ مگا اهم(در ولتاژ ۵۰۰ ولت AC)
مقاومت ناکارآمدی ضربهحداقل ۱۰۰ متر بر مجذور ثانیه (حداقل ۱۰G)
مقاومت ناکارآمدی لرزش۱۰-۵۵ هرتز دامنه دوگانه به وسعت ۱.۵ میلی متر
درجه حرارت-۱۰ تا ۷۰ درجه سانتیگراد

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

از تغییرات قیمت های ما با خبر باشید

ردیفتاریخ تغییرقیمت
11401-6-23680,000 تومان